محل تبلیغات شما

بنا بر گزارش تحليل گران آهن پرايس در خصوص وضعيت بازار مسکن، افزايش قيمت بنزين تاثيري در بازار مسکن ندارد و اين بازار فعلا ظرفيت افزيش قيمت را ندارد.به اظهارات مسئولان و کارشناسان بازار مسکن با بيان اين ‌که قبل از گراني بنزين، قيمت مسکن به شدت افزايش يافت، بنا بر اين  افزايش قيمت بنزين تاثيري بر بازار مسکن ندارد.
از اين رو با ياد آوري اين‌ که بازار مسکن در يک رکود غير تورمي به سر مي ‌برد و حجم معاملات مسکن در سال جاري با  مقايسه در سال‌ هاي گذشته کاهش چشمگيري داشته و به تبع اين اتفاق نيز قيمت ‌ها در اين بخش نزولي بوده است.از ابتداي سال جاري تا کنون قيمت مسکن 30  تا 40 درصد نقاط مختلف کشور کاهش يافته است، و تا پيش از افزايش قيمت بنزين و سهميه‌ بندي آن، همواره قيمت مسکن نزولي بوده و  حجم معاملات در هر ماه نسبت به ماه پيش از آن کاهش مي ‌يافت
با توجه  به رکود حاکم بر بازار مسکن و اقدام دولت در گران کردن بنزين اين سئوال پيش مي‌آيد که تاثير افزايش قيمت بنزين چه تاثيري روي قيمت مسکن خواهد داشت. فارغ از هر گونه نگاه سياسي،  قيمت مسکن سال گذشته و سال جاري به صورت نا متعارف، غير منطقي و ناموزون بود و بر اساس آمار مرکز آمار ايران بيش از 120 درصد افزايش يافت.
از اين رو بايد به اين نکته تاکيد شود که علي‌ رغم افزايش قيمت بنزين، قيمت مسکن فعلا افزايش نمي يابد و در واقع اين ظرفيت در بازار مسکن وجود ندارد. قيمت مسکن  قبل از افزايش قيمت بنزين به حدي بالا رفته که قدرت خريد مردم را به شدت کاهش داده و آنها توان ورود به بازار مسکن را ندارند، کاهش حدود 70 درصدي حجم معاملات در بازار مسکن طي سال جاري در مقايسه با سال گذشته نشان دهنده کاهش شديد قدرت خريد مردم است.

صادرات به نفع اقتصاد کشور است

سوداگران عامل رکود بازار مسکن

نقش دولت در رونق بازار آهن

قيمت ,مسکن ,بازار ,افزايش ,بنزين ,سال ,بازار مسکن ,قيمت بنزين ,افزايش قيمت ,قيمت مسکن ,سال جاري ,قيمت بنزين تاثيري

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
عسل مادر Dave آموزش کسب و کار اينترنتي هواکش هاي صنعتي وبلاگ اينترنتي آهن , قيمت ميلگرد , قيمت ... Erika تابلو چنج آور رتبه بندي شرکت مشاور و پيمانکار Kyle