محل تبلیغات شما

به گزارش آهن پرايس در اخبار بازار مسکن، به اظهارات کارشناسان بازار مسکن با بيان اين‌ که تقاضاي بالقوه‌ اي براي خريد خانه در سطح کشور وجود دارد که از توان کافي برخوردار نيستند، با توجه به افت شديد توان طرف تقاضا بسيار بعيد است که افزايش نرخ سوخت تاثيري در قيمت مسکن ايجاد کند.
با توجه به افت شديد معاملات، داده‌ هايي که از بازار مسکن ارايه مي ‌شود بيان ‌کننده همه‌ ي واقعيت ها نيست. مضافا بر اين‌ که در حال حاضر معاملات در مناطقي خاص صورت مي‌گيرد و توزيع خريد و فروش در تمام مناطق تهران و حتي کل کشور به صورت يکسان نيست.
کاهش نسبي قيمت مسکن شهر تهران در دو سه ماه اخير به ثبات اقتصادي مربوط مي ‌شود که ريسک سرمايه‌ گذاري در دو بخش خريد و ساخت را کاهش داد. از سوي ديگر ثبات  بازارهاي موازي مسکن، تقاضا را به  سمت بازار ملک هدايت کرد.
بعد از يک دوره پرالتهاب در سال 1397 که فعاليت‌ هاي  سودا گرانه در بازار ملک را تشديد کرده بود بازار در ماه‌ هاي اخير به آرامش نسبي رسيده و به همين دليل رغبت فعالان عرصه ساخت و ساز براي حضور در بازار  بيشتر شده است. برخي از متقاضيان مصرفي نيز در اين شرايط اقدام به خريد کردند که به افزايش نسبي معاملات انجاميد.
کارشناس بازار مسکن با اشاره به کاهش  1.8 درصد ماهيانه قيمت مسکن شهر تهران و افزايش 17 درصدي معاملات در آبان ماه، اگر به همين منوال ثبات اقتصادي در بازار حاکم باشد مي‌ توان اميدوار بود که خريد و فروش مسکن به تدريج افزايش يابد. بازار مسکن هنوز جاذبه خود را دارد. ميزان ثبت نامي که براي طرح اقدام ملي مسکن در برخي  استان‌ ها صورت گرفته مويد اين موضوع است که تقاضاي بالقوه براي مسکن در سراسر کشور وجود دارد اما شرايط براي آنها فراهم نيست که بايد در جاي خود مورد تحليل قرار گيرد.

صادرات به نفع اقتصاد کشور است

سوداگران عامل رکود بازار مسکن

نقش دولت در رونق بازار آهن

بازار ,مسکن ,افزايش ,خريد ,توان ,کشور ,در بازار ,بازار مسکن ,افت شديد ,مسکن در ,ثبات اقتصادي

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دفتر روانشاسي مهرآسا ، 44382009-021 Jennifer Robert Jeff آموزش چاپ سيلک Lori Michelle شركة النجوم للخدمات العامة بالدمام Gary فرا سرويس ، نمايندگي تعميرات لوازم خانگي